Akce

Akce

Seznam aktuálních akcí, informací s dlouhodobou platností, ale i přehled událostí již proběhlých, najdete zde.

Naše prostory přímo vybízejí k pořádání různých kursů, workshopů a táborů. Máme tu tradici v pořádání kursů tradičních dovedností i dalších akcí, jež tu probíhaly už od roku 1998.

Pro pestrost našich akcí spolupracujeme i s dalšími organizacemi, tak tu probíhají pravidelně třeba tábory pro romské děti ve spolupráci s Oblastní charitou Jihlava nebo Týdny pro les ve spolupráci s Hnutím Duha. Rádi uspořádáme třeba projektový den pro školy buď podle aktuálního tématu, který je ve škole probírán, případně podle ročního období (Vánoce, Velikonoce…) a nebo na jakékoliv environmentální téma.

Firmám nabízíme možnost u nás zažít firemně dobrovolnický den a nebo nějakou teambuildingovou akci s velmi pestrým výběrem možných zaměření.

Rovněž nabízíme naše prostory pro pořádání akcí vašich. Proběhl tu třeba mezinárodní tábor pro mládež z šesti evropských zemí či divadelní seminář dramatického kroužku a nebo Aztécké léto – měsíc kursů s indiánskými šamany. I vy tu můžete uskutečnit nějakou svou akci, v rámci níž si účastníci mohou vyzkoušet život bez elektřiny na statku jako v devatenáctém století, spaní třeba na seně, pod širákem nebo v tee pee (ale i klasicky v postelích), dojení koz a výrobu sýra – a jeho následné snězení s domácím chlebem, vegetariánské jídlo vařené na peci… Součástí programu může být podle přání a zájmu prohlídka skanzenu či komentovaná vycházka po naučné stezce s povídáním o historii i současnosti, návštěva ekocentra pod větrnými elektrárnami nebo vyprávění o trvale udržitelném způsobu života, permakultuře, alternativním školství, domácích porodech, atd…

   Běžně nabízíme ubytování přes webové stránky Airbnb. Tento typ ubytování je určen především pro menší skupiny do cca 8 osob. Odkaz na naší nabídku je zde.

Cenu za pronájem pro tábory nebo jiné větší skupiny (např. pro teambuildigové akce) nestanovujeme pevně, poskládala by se podle toho, jaký doprovodný program společně domluvíme, zda budete chtít od nás uvařit jídlo, jak dlouhý by váš pobyt byl atd. Také je pro nás důležité, pro koho je váš program určen a z čeho je placen – jiná cena bude jistě pro tábor dětí ze sociálně slabých rodin a jiná pro odpočinkový pobyt top manažerů, jiná když si to děti platí samy a jiná když budete mít velkou dotaci – v tom spoléháme na vzájemnou slušnost a “netržní” vztahy. Jen pro rámcovou představu – cena za noc a osobu se většinou pohybuje kolem 150Kč, jedno jídlo na osobu – 80Kč.

Přejete-li si u nás nějakou akci uspořádat, kontaktujte nás zde.

Adresa:

Lunaria, z. s.

463 66 Jindřichovice 12

Telefon:

Ing. Zbyněk Vlk:

(+420) 605 345 467

Rezervace prohlídek, workshopů a ubytování:

(+420) 776 213 236

Email:

Ing. Zbyněk Vlk:

Rezervace prohlídek, workshopů a ubytování: